rejestracja

3D Quick Pool – zagraj w najlepszy bilard online

Będąc w barze ze znajomymi na pewno wiele razy graliśmy w bilard, którego zasady są dobrze znane wielu osobom. Bile zostały podzielone na tak zwane „połówki” i „całe”, a bilą łącząca obu graczy jest tak zwana „ósemka” czyli bila czarna.

Celem jest uderzanie bili białej tak by trafiała one w połówki lub całe, a po umieszczeniu wszystkich naszych bil w łuzach trzeba trafić bilę czarną do zadeklarowanej przez nas łuzy.

Wcale nie trzeba od razu udawać się do salonu bilardowego by spróbować swoich sił lub też po prostu rozerwać się przy stole bilardowym, a wystarczy podłączyć grę online Quick Pool, gdzie szybko i przyjemnie możemy zagrać w najbardziej popularną odmianę bilarda.

Czy uda Ci się pokonać komputera i wbić swoje bile do łuz szybciej niż zrobi to twój przeciwnik ? Wystarczy kilka partii by zrozumieć fizykę gry i stać się znacznie lepszym bilardzistom niż przy pierwszej partii. Ta gra potrafi wciągnąć na wiele godzin, a najlepsza rozrywka jest wtedy kiedy gramy przeciwko żywemu przeciwnikowi, który stanowi większe wyzwanie oraz zapewnia większe emocje.