rejestracja

Bedazzled – klasyczna gra logiczna w idealnym wydaniu

Kolejna gra logiczna, w której celem gracza jest ustawienie kolorowych diamentów tak by w swoim sąsiedztwie (linii pionowej lub poziomej) znalazły się trzy diamenty o takim samym kształcie i kolorze. Im więcej takich diamentów znajdzie się w swoim sąsiedztwie, tym większa będzie premia punktowa. Oczywiście ogranicza nas nieubłagalnie biegnąc czas.

Gra Bedazzled wymaga od nas po prostu sprawnego oka i dobrego refleksu – nie trzeba dysponować specjalnymi umiejętnościami strategicznymi by odnieść sukces w tej rozgrywce.

Gry tego typu cieszą się popularnością szczególnie wtedy kiedy szukamy kilkuminutowej rozgrywki, bo prostu się nam nudzi. Układanie kolorowych diamentów raczej znudzi nam się po dłuższej rozgrywce, ale zawsze można polować na większe rekordy, kombinacje diamentów.

Można je przesuwać tylko w sąsiedztwie po linii prostej (nie można przesuwać diamentów po skosie). Im wyższy poziom rozgrywki, tym wyższy stopień trudności. Powalcz o tworzenie kombinacji z wieloma diamentami i ustanowienie rekordu o jakim marzą inni gracze !