rejestracja

Bowling – zacznij grać w kręgle przed komputerem

Kręgle to popularna gra barowa, w którą możemy grać nawet większą paczką znajomych. Jest to świetna rozrywka i sposób na spędzenie wolnego czasu, ale nie zawsze mamy do dyspozycji znajomych, którzy chcieliby z nami zagrać lub też tor gdzie można byłoby to zrobić. Dodatkowo gra w kręgle raczej nie należy do najtańszych, bo koszt jednej rozgrywki, która trwa godzinę to nawet kilkadziesiąt złotych.

Tymczasem gra online, pod nazwą Bowling (po angielski kręgle) daje nam sposobność do spróbowania swoich sił w strącaniu kręgli za pomocą myszki. Wystarczy przeciągnąć myszką z wciśniętym przyciskiem myszy i puścić w odpowiednim momencie. To skutkować będzie strąceniem kilku kręgli (w zależności od naszych umiejętności). Najlepiej jest strącać wszystkie kręgle (w co najwyżej jednej rundzie), bo dzięki temu nasze punkty zostają odpowiednio pomnożone i tym samym otrzymujemy znacznie większe szanse na zwycięstwo.

Chociaż zasady gry Bowling nie należą do najbardziej wyrafinowanych to jednak zostanie mistrzem w tę grę wymaga nie lada umiejętności. Zanim okażemy się prawdziwym, wytrawnym graczem mogą minąć długie godziny praktyki, które nie będą owocować w same sukcesy w strącaniu kręgli.