Creature From The Black Lagoon – Potwór czai się obok..

Wzorowana na filmie gra przenosi nas do grupy odkrywców, którzy wyruszają w poszukiwaniu skarbów, które znajdują się w otoczonej złej sławą Czarnej Lagunie.

Znajdziemy tutaj 5 kół oraz aż 20 linii wygranych, czyli całkiem sporo, chociaż dzisiaj jest to już niemal standard. Jeśli interesuje nas tematyka filmów akcji, niepewności to na pewno w tej grze odnajdziemy się jak ryba w wodzie. Grafika oraz efekty dźwiękowe zostały tak przygotowany by budziły nieco grozy, wprowadzały do rozgrywki element niepewności.

W grze czekają na nas również trzy zróżnicowane symbole Wild, które z kolei mają róże właściwości. Dostaniemy za nie bonusy w postaci dodatkowych, darmowych gier lub podwojenia wygranej.

Wysoki wskaźnik RTP na poziomie 96,5 % stawia tą grę na poziomie przyzwoitych wygranych. Ciekawa grafika, relatywnie wysoki poziom opłacalności powoduje, że gra Creature From The Black Lagoon jest pozycją wręcz obowiązkową, w która sił spróbować musi niemal każdy pasjonat gier kasynowych – być może to właśnie tutaj znajdziesz skarby i zarobisz fortunę.