Dolphin’s Pearl Deluxe – Delfiny w prawdziwej akcji

Stworzona przez renomowane studio Novomatic, gra Dolphin’s Pearl Deluxe dostarcza emocji związanych z poszukiwaniem wygranej w głębiach oceanu. To klasyczna, 5-bębnowa wersja automatu z aż 9-cioma liniami wygranych. Wersja Dolphin’s Pearl Deluxe została oznaczona tak, ponieważ grafika została odświeżona, a graczowi przysługuje jeszcze więcej wygranych. Całkiem przyjemna grafika jak dźwięk sprawia, że poszukiwanie wygranych w głębiach oceanu przebiega bardzo ciekawie i nawet nie zauważymy, jak za nami będzie co najmniej kilkadziesiąt kręceń bębnem.

Prostota obsługi i bardzo intuicyjne wypłaty wygranych sprawiają, że ta gra jest bardzo ciekawą propozycją nie tylko dla stałych bywalców kasyna, ale także dla graczy, którzy z automatami mają do czynienia po raz pierwszy.

Być może to właśnie w głębiach oceanu uda Ci się odnaleźć drogę do bogactwa i szczęścia. Atlantyda, która była bardzo bogatą wyspą została zatopiona przez wodę – być może znajdziesz jej skarby w Dolphin’s Pearl Deluxe i staniesz się milionerem lub „choć co najmniej” bogatym człowiekiem ?!