European Rulette – ruletka w wydaniu Europejskim.

Ruletka, czyli chyba najbardziej popularna gra wśród wszystkich kasynowych – gra w nią niemal każdy, a jej z pozoru proste zasady przyciągają miliony graczy. Ruletka jest bardzo intuicyjna, chociaż jest tutaj wiele zasad, które poznamy dopiero po pewnym czasie. Pozornie niewiele jest tutaj do obstawiania, bo widzimy dwa kolory, liczby parzyste oraz nieparzyste, liczby wysokie i niskie oraz poszczególne, konkretne liczby.

Nic jednak bardziej mylnego, bo do dyspozycji pozostają tuziny, rogi konkretnych liczb i wiele więcej, a ilość kombinacji jakie możemy utworzyć grając w European Rulette jest nieskończenie duża. Jeśli chcemy wygrać pieniądze na ruletce musimy również zadbać o odpowiednią strategię dobierania stawki.

Na pewno jest to gra bardzo emocjonująca, dynamiczna i taka, która spodoba się każdemu. Nie ma chyba na świecie takiego gracza, który był w kasynie, a jeszcze nie miał styczności z ruletką. Prędzej czy później na pewno będziemy mieli okazję zagrać w ruletkę i całkiem możliwe, że stanie się ona niezwykle szybko naszą ulubioną grą.