rejestracja

Four Square II – świetna gra logiczna dla dwóch osób!

Ta bardzo ciekawa gra logiczna jest przeznaczona nie tylko dla pojedynczego gracza, ale także jako rozrywka dla dwojga osób. To już na pewno wielki plus, bo czasami przebywamy z bratem, siostrą lub kimś znajomym i chcemy zapewnić sobie rozrywkę, a taką stanowi gra Four Square II.

Jaka jest idea gry ? Ano rozchodzi się o ułożenie kwadratu w swoim kolorze (pole 2×2), za co dostaje się punkty. Cel jest prosty, ale gdy gramy z przeciwnikiem (komputerem czy też żywą osobą) to sprawa zaczyna się komplikować, bo plus samego układania kwadratów musimy zrobić wszystko by zablokować ruchy przeciwnika. Można powiedzieć, że gra Four Square II niejako przypomina popularne „kółko i krzyżyk” z tymże jest znacznie bardziej rozbudowane, a do tego pojedyncza rozgrywka nie kończy się tak szybko.

Grafika może nie przysporzy tej produkcji wielu sympatyków, ale przecież nie o to się tutaj rozchodzi. Najważniejsza jest dobra rozrywka, miło spędzony czas, a to na pewno może zagwarantować wspomniana gra, czyli Four Square II, które na pewno gorąco polecimy znajomym.