rejestracja

Freecell Solitaire – znany w internecie pasjans

Jeśli jesteśmy pasjonatami tradycyjnego pasjansa bez żadnych udziwnień to gra Freecell Solitaire jest przeznaczona dla nas. Nie różni się praktycznie niczym od tradycyjnego, dobrze znanego nam z dawnych lat pasjansa. Kto z nas nie zagrywał się w szkole czy też w pracy w pasjansa, który zabijał czas gdy nie było niczego ciekawego do roboty ?

Zasady pasjansa są chyba dobrze znane większości osób na świecie, ale może niektórzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w tę grę. Otóż celem gry jest pozbycie się wszystkich kart poprzez układanie kolejnych kart na stosach posortowanych ze względu na kolor. Zaczyna się od asa, idzie przez dwójkę aż do króla. Chociaż zadanie nie wydaje się ciężkie, to czasami wykonanie kolejnego ruchu czy też przełożenia potrzebnej nam karty jest bardzo ciężki i trzeba nieźle się nakombinować by osiągnąć sukces.

Może się również zdarzyć tak, że sami zablokujemy sobie możliwość kolejnego ruchu i wtedy robi się nieciekawie. Zdarzają się również taki rozgrywki w Freeceel Solitaire, w których wygrana jest praktycznie niemożliwa.