Golden 7’s – złote lata siedemdziesiąte tu i teraz!

Owoce to standardowa propozycja sporej grupy wideo slotów. Można poszukiwać bardziej wyszukanych rozwiązań, ale przecież istotą takich maszyn jest zarabianie pieniędzy, a niektórzy z nas są tak przyzwyczajenie do wspomnianych owoców, że nie chcą grać na jakichkolwiek innych slotach. Nazwa gry Golden 7’s kojarzy nam się po pierwsze ze złotem, a po drugie ze szczęśliwą siódemką, czyli dwoma elementami, które na myśl muszą naprowadzić do nas sukces.

Czy uda ci się znaleźć na 5-ciu bębnach te same, odpowiednio dojrzałe owoce ? Być może znajdziesz na nich również pożądaną siódemkę i zgarniesz fortunę ? Przyjemna grafika, która jednak nie odwraca uwagi od tego co najważniejsze, czyli zarabiania pieniędzy na pewno spodoba się większości osób, a fakt, że gra została stworzona przez renomowane studio Novomatic pozwala wierzyć nam, że potencjalne wygrane stoją na wyciągnięcie ręki.

Jeśli wyciągniesz ją odpowiednio daleko być może uda ci się zarobić spore pieniądze i zrealizować marzenia, do których dążysz od dłuższego czasu ?