Gonzo’s Quest – gra hazardowa ze świetną fabułą

Gdy zdecydujemy się uruchomić ten video slot, który do zaoferowania ma 5 bębnów oraz aż 20 linii wygranych, zostaniemy przeniesieni do roku 1541 A.D., gdy Peru zostało podbijane przez hiszpańskich najeźdźców. To właśnie hiszpańska flota i marynarka przygotowują się do ataku na peruwiańskie miasta, a Gonzo Quest wpada na pewien plan. Udało mu się wykraść tajną mapę, gdzie został zaznaczony zakopany skarb. Jeśli tylko nie zgubi się w swojej wędrówce znaleźć może wspomniany skarb, który warty jest miliony.

Jeśli zdecydujesz się pomóc Gonzo Quest, to całkiem prawdopodobne, że łup zostanie podzielony między was dwoje, a Ty staniesz się niezwykle bogatym człowiekiem.

Ciekawa grafika, przypominająca swoją stylistyką owe czasy tylko nadaje charakteru grze Gonzo Quest i powoduje, że zarabianie pieniędzy jest niezwykle przyjemne.

Ciekawym pomysłem jest utworzenie kombinacji kamieni, które niszczą się po wygranej, przez co inne symbole mieszają się między sobą i tworzą dodatkowe kombinacje wygranych i dają okazję do zarobienia jeszcze większych pieniędzy.