rejestracja

I am Ultra Killer of Zombies – zombie czekają na Ciebie

Wyobrażałeś sobie kiedyś sytuację, w której samolot, którym podróżujesz rozbija się w środku lasu, a ty jesteś jedynym ocalałym w katastrofie ? Taka właśnie sytuacja spotka bohatera gry „I am Ultra Killer of Zombies”, z tymże sama katastrofa samolotu to dopiero początek horroru.

Jak się okaże zaraz po tym wypadku, las w którym wylądowałeś otoczony jest przez niezliczone hordy zombie. Jednak nie martw się tak bardzo, bo w samolocie, w którym podróżowałeś był spory zapas broni, a ty jako myśliwy możesz ją wykorzystać do zabijania kolejnej fali zombie.

Jest to gra typu „strzelaj i rozwalaj wszystko co się rusza” – nie wymaga ani wielkiego myślenia, ani też nadzwyczajnych umiejętności. Po prostu musisz odpowiednio celować w głowy zombie by powalić je na ziemię najszybciej jak się da. Z czasem zombie będzie coraz więcej, a twoje zadanie stanie się jeszcze cięższe, ale jeśli dysponujesz refleksem i szybko poruszasz się w strzelankach to na pewno w tej grze będziesz czuł się jak ryba w wodzie, czyli super.