Jack and the Banstalk – świetna pzygoda Jacka i fasolki

Podobnie jak i ty, podobnie bohater gry Jack – to chłopak, który marzy o posiadaniu wielkiej fortuny. Kto z nas nie chciałby być bogatym człowiekiem, które stać niemal na wszystko – tak właśnie myślisz Ty, tak właśnie myśli bohater tejże gry.

Jack and the Banstalk to gra na automatach, gdzie mamy do dyspozycji aż 5 bębnów oraz trzy rzędy. W grze pojawia się znacznik Wild, który może dać nam ponowne kręcenie bębnem. Mogą one nie tylko dawać nam dodatkowe gry, ale również i mnożyć wygrane, co na pewno jest wiadomością bardzo pozytywną.

W grze pojawia się wiele innych symboli takich jak skarby, klucze czy złote kury, który uruchamiają dodatkowe bonusy. Najlepiej jednak sprawdzić co oferuje gra na własnej skórze, bo przecież w kasynie na automatach możemy grać nie tylko na prawdziwe pieniądze, ale również wypróbować poszczególne automaty za darmo, grając pieniędzmi wirtualnymi.

Dobrze przygotowana grafika i jeszcze ciekawsze efekty dźwiękowe powodują, że w Jack and the Banstalk gra się przyjemnie, a wtedy o wygrane znacznie łatwiej !