rejestracja

Master Checkers – szachy w odsłonie hazardowej

Szachy, czyli najbardziej prestiżowa i wymagająca gra logiczna świata. Aby zostać prawdziwym mistrzem szachów nie wystarczy wieloletnia nauka czy studiowanie porad zawartych w poradnikach. Z tym trzeba po prostu się urodzić, mieć zdolność analitycznego myślenia i opracowania strategii w sposób błyskawiczny. Nie wystarczy planować swoich posunięć, bo pod uwagę musimy również wziąć zamierzenia przeciwnika.

Zanim jednak zmierzysz się z arcymistrzem, który zapewne mógłby Cię pokonać w kilkunastu ruchach, możesz spróbować swoich sił w grze Master Checkers. Zanim jednak zaczniesz w nią grać, dokładnie zapoznaj się z zasadami gry w szachy, bo każdy z pionów będących na planszy porusza się w swój specyficzny sposób.

Gra w szachy rozwija umysł, umiejętność planowania i analizowania – jest polecana osobom w każdym wieku i znacząco przyczynia się do rozwoju wielu przydatnych funkcji naszego mózgu.

Nauka gry w szachy nie jest ciężka, ale by zostać prawdziwym mistrzem może będziesz potrzebował tysiące partii z najlepszymi graczami by zrozumieć na czym polegają skuteczne strategie gry w szachy.