Mega Joker Wild – gra która pokazuje ostre oblicze klasyki

Wideo gra o tematyce pokera została stworzona przez renomowana firmę NetEntertaiment. To typowa gra wideo slot, która opiera się na zasadach dobrze znanego nam pokera. Jeśli uda ci się stworzyć na pięciu bębnach układ z pokera to wygrasz pieniądze. Można tutaj liczyć na pojawienie się dwóch par, strita, koloru czy innych układów, które na pewno z pamięci wyrecytować mogą wszyscy, którzy grali w życiu pokera, a kto w niego nie grał ?

Warto również wypatrywać znacznika Mega Joker Wild, który zastępuje wszystkie inne karty, a dodatkowo zapewnić nam może darmowe spiny, czyli kręcenia bębna w których nie ryzykujemy swoich pieniędzy, a za to możemy wygrać dokładnie takie same pieniądze jak w przypadku normalnych kręceń bębnem.

Ciekawa i estetyczna grafika sprawia, że gracz skupia się na tym co najważniejsze czyli zarabianiu pieniędzy, a nie efektach wizualnych. W grę gra się po prostu przyjemnie, a zarabianie pieniędzy zależy tylko i wyłącznie od uśmiechu fortuny w naszym kierunku. Być może to właśnie na tym slocie zarobisz wymarzone pieniądze ?