rejestracja

Parkour – gra hazardowa oparta na sporcie Parkour.

Kilka dobrych lat temu popularnością w naszym kraju zaczął cieszyć się sport zwany Parkour, czyli pokonywanie wszystkich napotkanych przeszkód naturalnych, takich jak ławki, budynki, ogrodzenia w akrobatyczny sposób. Można nad nimi przeskakiwać, robić fikołki, salta i co tylko się podoba. Zasada parkour jest taka by pokonywać wszystkie przeszkody biegnąc przed siebie w jak najbardziej efektowny sposób.

Niestety jest to sport bardzo bolesny (gdy coś się nie uda), bo upadek na betonowy mur czy nieprzeskoczenie ławki i zarycie zębami o glebę może boleć. Dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w takim sporcie, ale nie chcą narażać zdrowia, a nawet życia powstała gra online o tej samej nazwie. Tutaj możemy sprawdzić jak to jest przemierzać miasto w ekstremalny sposób, ale nie musimy bać się o chodzenie w gipsie czy utratę zębów.

Być może emocje w grze online nie są równe tym, które towarzyszą śmiałkom uprawiającym parkour w rzeczywistości, ale na pewno nie ma obawy o to, że kogoś coś za boli.