South Park – jedna z najlepszych bajek trafiła do kasyn

Popularny serial South Park doczekał się swojej “ekranizacji” na automatach w kasynie. Fabuła jest dokładnie taka sama jak w animowanym filmie, czyli przenosimy do miasteczka South Park gdzie zapanował kompletny chaos.

Naszym „zadaniem” jest pomoc głównym bohaterom South Parku w doprowadzeniu do porządku, a przy okazji wygraniu pewnej sumy pieniędzy.

Jak nietrudno się domyśleć cała grafika i otoczka gry przypomina dokładne odwzorowanie filmu South Park, a główne role grają tutaj dobrze znani nam bohaterowie.

Niewątpliwie automat z grą South Park będzie wspaniałą okazją do gry, szczególnie dla fanów serialu, którzy ucieszą się z połączenia ulubionego serialu z ukochanymi automatami do gier. Czy miasteczko South Park przyniesie Ci tyle szczęścia i radości co sam film ? Być może nawet się nie spodziewasz, ale to właśnie w tym zwariowanym miejscu staniesz się bardzo bogatym człowiekiem ? Nic nie zaszkodzi Ci spróbować, a gra oferuje wiele linii wygranych i licznych bonusów, które zawsze cieszą i dają szanse na wygranie dodatkowych pieniędzy.