rejestracja

Tic Tac Toe – kółko i krzyżyk na FunEnergy ? To możliwe!

Najprostsza gra jaką można sobie wyobrazić, w która zagrywaliśmy się wiele lat temu, w którą zagrywa się młodzież i chyba jeszcze zagrywać się będzie wiele pokoleń, bez względu na to rozwój technologii to tak zwane „kółko i krzyżyk” – odzwierciedleniem tej papierowej gry, w którą graliśmy w szkolnych zeszytach jest Tic Tac Toe.

Zasada gry jest bardzo prosta, należy w jednej linii (pionowej, poziomej lub też po skosie) ułożyć swój symbol (kółko lub krzyżyk). Co jasne, nasz ruch wymienny jest z ruchem przeciwnika, czyli po postawieniu naszego symbolu czekamy na ruch przeciwnika.

Chociaż Tic Tac Toe to gra ciekawa, która pozwala nam grać w popularne kółko i krzyżyk gdzie tylko chcemy (jeśli mamy dostęp do Internetu) to jednak jak wiadomo ta gra jest nieco przewidywalna. Wystarczy nauczyć się kilku technik by skutecznie zblokować możliwość zwycięstwa przeciwnika, ale także wiedzieć gdzie postawić swój symbol aby być pewnym zwycięstwa jeśli naszym rywalem jest niedoświadczony przeciwnik. Mimo to można śmiało polecić tę grę.