rejestracja

Touch the Sky – niebo razem z FunEnergy

Touch the Sky to gra z serii wystrzel jak najdalej, polegająca na wystrzeleniu głównego bohatera na jak największą odległość. Nie jest to jednak produkcja, która opiera się tylko i wyłącznie na naciśnięciu jednego przycisku, kupowaniu ulepszeń i oczekiwaniu na kolejne rekordy, bo do zadań gracza należy również odpowiednie sterowanie.

Wybierając prawidłowe nachylenie możemy zapewnić sobie znacznie lepsze wyniki, ale do tego potrzebne jest wyobrażenie zasad działania fizyki. Odpowiednie nachylenie naszego balonu powoduje, że polecimy jeszcze dalej.

Oczywiście za każdy „skok” otrzymujemy stosowną liczbę pieniędzy, adekwatną do naszego wyniku. Im dalej latamy, tym większe pieniądze uzyskujemy. Za otrzymaną gotówkę kupujemy ulepszenia naszego balonu, które pozwalają nam latać jeszcze dalej. Aby przejść całą grę na pewno będziemy potrzebować przynajmniej godziny, chociaż nie dla każdego tak długa gra będzie stanowiła tak samo silną przyjemność co na początku, ale o tym przekonamy się dopiero gdy oddamy się w wir rozgrywki.