You will need the <a href=”http://www.macromedia.com/go/getflashplayer/” target=”_blank”>Macromedia Flash Player</a> to play this game.

rejestracja

TV dart Show – lotki na ekranie Twojego komputera

To nie tylko gra na imprezę ze znajomymi, ale także i świetna rozrywka dla gracza pojedynczego. Kto z nas choć raz w życiu nie grał w rzutki w rzeczywistości ? Niestety nie każdy z nas posiada swoją planszę albo też nie ma gdzie jej zawiesić w domu. Czasami zdarza się tak, że rodzice nie pozwalają swoim rodzicom na zawieszenie tarczy, bo w przypadku rzutów niecelnych ściany pozostają poobijane.

Alternatywą dla tych, co nie mogą zagrać w rzutki w rzeczywistości jest gra online TV Dart Show, gdzie możemy spróbować swoich sił właśnie w rzucaniu do tarczy. Wybierając grę dla gracza pojedynczego będziemy musieli przechodzić przez kolejne etapy trafiając w określone miejsca. Oczywiście zadanie będzie coraz cięższe z kolejnymi poziomami – a to ręka bardziej drga, a to wskaźnik siły rzutu porusza się zdecydowanie szybciej.

Gra jest bardzo fajna i z przyjemnością przechodzi się kolejne poziomy, a najlepsza rozrywka czeka nas wtedy kiedy zdecydujemy się rywalizować z żywym przeciwnikiem. Może to być znajomy, który będzie grał z nami na tym samym komputerze, tym samym TV Dart Show to dobra propozycja na imprezę ze znajomymi, gdy szukamy gry wieloosobowej.