Wild Turkey – propozycja dla wszystkich fanów hazardu

Gra Wild Turkey to automat z bardzo ładną grafiką, która na pewno spodoba się większości bywalców kasyna. Jest to grafika kolorowa, przyjemna dla oka, która na pewno pozwoli cieszyć się grą, a nie zrażać do siebie graczy.

Patrząc na czysty mechanizm gry, należy dostrzec, że jest to slot z 5-cioma bębnami oraz 3-ma rzędami. Gra rozgrywana jest na liczbie linii od 1 do 20, a zatem szans na wygraną jest całkiem sporo. Stawka może zostać określona na różnych poziomach, chociaż z doświadczenia można powiedzieć, że lepiej jest zaznaczyć mniejszą stawkę, a większą liczbę linii do wygrania, niż odwrotnie.

Zawsze przecież może trafić się bonusowa runda, których w Wild Turkey jest całkiem sporo, a to niebywała szansa na wygranie pieniędzy zupełnie za darmo.

Symbol WILD, który pojawia się na ekranie zastępuje wszystkie inne symbole, więc powinniśmy go wypatrywać z niecierpliwością. Jest to nic innego jak joker w twojej talii kart, który pozwoli Ci maksymalizować zyski i cieszyć się z wysokich wygranych.