rejestracja

Wrestlings Legends – zagraj razem z legendami WWF i WWE

Wrestling to jeden z najbardziej efektownych „sportów”. Nie bez powodu słowo sport zostało umieszczone w cudzysłowiu, bo jak się okazuje w rzeczywistości, te zapasy są tylko i wyłącznie udawane. Wszystko wygląda tak jakby ciosy były naprawdę silne, a upadki z kilku metrów prawdziwe, ale zawodowi wrestlerzy są odpowiednio wyszkoleni, niczym najlepsi aktorzy by skutecznie imitować walkę.

Jeśli jednak nie mamy w głowie żartów, a prawdziwą walkę to może nam pomóc gra online Wrestling Legends, w której wybieramy jednego z bohaterów, a następnie udajemy się na prawdziwą walkę do ringu. Używaj wszystkiego co masz pod ręką – krzeseł, ławek, a nawet sędziego by powalić swojego przeciwnika. Z każdą kolejną walką czeka cię coraz to większe wyzwanie, ale na pewno jako legenda wrestlingu sobie poradzisz, prawda ?

Jeśli szukasz gry akcji w której chcesz się wyżyć i wyładować swoją furię oraz agresję to możesz śmiało podłączyć tę bójkę i rozwalić nawijających się przeciwników. Wrestling to frajda i niesamowite emocje, które na pewno zostaną Ci dostarczone gdy zdecydujesz się zagrać we wspomniane Wrestling Legends !